Moda na nadruki na koszulkach

0
1246

Moda jest zmienna, co i rusz obserwujemy zmianę trendów. To co nosiliśmy rok wcześniej może w tym roku zostać uznane za niemodne, za to może okazać się, że do łask trendsetterów wraca to, co było modne 10 lat temu. Co jednak niezmiennie pozostaje modne to koszulki z nadrukiem. Ten element garderoby jest na tyle powszechny i uniwersalny, że nieustannie przewija się w codziennych stylizacjach. Zmianie ulegają co najwyżej nadruki.

Nadruki zaś to najczęściej hasła wyrażające jakieś poglądy, niejednokrotnie zaczerpnięte z popkultury albo jakieś obrazy. Ludzie wybierają te hasła, które w jakiś sposób odzwierciedlają ich poglądy, myśli albo takie, które stanowią zabawną grę słów – śmieszną dla czytającego. Taką koszulkę łatwo zaaranżować zarówno do sportowej, luźnej, jak i bardziej eleganckiej stylizacji. Stąd też co sezon w tych bardziej i mniej znanych odzieżowych sieciówkach mamy całą gamę tego typu koszulek.

Co więcej w Internecie coraz częściej pojawiają się sklepy oferujące wykonanie koszulki z własnym nadrukiem. Firmy takie oferują wykonanie nadruku według naszego autorskiego pomysłu na wybranym przez nas modelu t-shirtu. Własny nadruk na koszulce może być hasłem, grafiką albo kombinacją obu. Sami wybieramy kolorystykę nadruku i jego umiejscowienie. Zazwyczaj również firma produkująca takie koszulki pozwala wybrać nam jej model oraz rozmiar z kilku dostępnych w jej asortymencie. Ponadto, niejednokrotnie bywa i tak, że nadruk możemy wykonać na własnej koszulce, którą dostarczamy firmie świadczącej takie usługi. Wtedy odpada nam kosz zakupu samego t-shirtu, ale warto pamiętać o tym, że cena takiej spersonalizowanej koszulki to zwykle kilkanaście złotych. Realizacja takiego zlecenia na koszulkę z nadrukiem trwa zazwyczaj kilka dni. Może również zająć dłużej, jeśli wykonuje nam to sklep internetowy, a zamówienie wysyłane nam jest pocztą.

Warto o takich koszulkach pomyśleć także w kontekście prezentu dla znajomej czy bliskiej osoby. Jest to na pewno miły upominek na różne okazje, zwłaszcza, że t-shirt jest dostosowany do osoby, którą nim obdarujemy. Możemy bowiem na takiej koszulce nadrukować coś związanego z osobą, którą będziemy obdarowywać, włączając w to jej portret, jakieś ulubione powiedzenie lub datę, z którą związana jest uroczystość.

Ale taka spersonalizowana koszulka to również dobra opcja w przypadku konieczności posiadania jednakowych strojów w drużynie sportowej albo zespole tanecznym. Nadruk nazwisk zawodników, nazwy szkoły czy nazwy drużyny jest fajną formą pokazania jej jedności. Na pewno też koszulka z nadrukowanym na niej pseudonimem albo nazwiskiem będzie uciechą dla dziecka.

[Głosów:4    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ