Gdzie zastosować tapetę imitującą cegłę

0
1351
Gdzie zastosować tapetę imitującą cegłę

Czy warto stosować tapetę imitującą cegłę w pokoju młodzieżowym?

Zdania na temat stosowania tapety z motywem cegły w domowych przestrzeniach są podzielone. Jedni uważają je za klasyczne rozwiązanie, znane już od wielu lat, innym tego rodzaju typ dekoracji ścian przywodzi na myśl krańcowy etap komuny, późne lata osiemdziesiąte, gdy masowo tego rodzaju rozwiązanie zaczęło się pojawiać w naszych domowych kuchniach. Z perspektywy czasu tapeta cegła właśnie w takiej formie nie za ciekawie się prezentuje. Można ją jednak wykorzystać w kreatywny sposób. Załóżmy, że chcemy zaaranżować nowy pokój na poddaszu, przeznaczając go np. na pokój młodzieżowy lub domową bibliotekę. Charakterystyczne tapety cegła z pewnością staną się świetnym uzupełnieniem drewnianych słupów podtrzymujących konstrukcję sufitową. Łatwe w zastosowaniu tapety imitujące cegłę zostały wymyślone dla wszystkich fanów klasycznych powierzchni murowanych, którzy w wymarzonej przestrzeni z jakichś powodów nie mogą skorzystać z walorów estetycznych, jakie daje specyficzna ściana murowana, także z obszarpanych, nieregularnych cegieł – bo taki efekt we wnętrzu też wprowadza określoną estetykę.

Tapety industrialne? Do domu lub lokalu użytkowego

Charakterystyczna tapeta imitacja cegły świetnie odnajdować się będzie na powierzchniach ścian lokali przemysłowych, gastronomicznych czy też rozrywkowych. Zwłaszcza w klubach muzycznych i lokalach gastronomicznych, położonych w podziemiach, właściciele często narzekają, że nie mają pomysłu na to, czym zakryć nieestetyczne ściany, pokryte wilgocią i wyeksploatowane do granic możliwości. Nasze tapety z motywem cegły mają nie tylko dziesiątki walorów estetycznych. Warto zwrócić także uwagę na walory czysto techniczne. Mamy na myśli wysoki poziom ochrony warstw przez nas rekomendowanych. Tapety z motywem cegły oraz inne z naszej oferty, po nałożeniu na oczyszczone i wygładzone ściany chronią je przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz, zmniejszają tez wpływ wilgoci na estetykę ścian. Jest to również świetny sposób na odnowienie pokoju nastolatka. Tapety do pokoju młodzieżowego – https://4wall.pl/30_tapety-do-pokoju-mlodziezowego to również świetny sposób na unowocześnienie i zmianę nie do poznania tego pomieszczenia. Dzięki temu zyskuje całe wnętrze twojego domu czy mieszkania!

Ceglana tapeta ale zaaranżowana z głową!

Tapety z motywem cegły nigdy się nie zestarzeją i nie przepadną z duchem czasu. Można nadać domowym ścianom drugie życie z ich zastosowaniem pod warunkiem, że będziemy to robili z pomysłem i wyczuciem, unikając powtarzalności i błędów estetycznych, na jakie wcześniej dawaliśmy się nabrać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ