Fryzura na pazia

0
1716
Fryzura na pazia

Oczywiście, fryzura na pazia nie jest najłatwiejsza do noszenia, jednak dobrze wykonana może być podstawą zmiany wizerunku, dzięki której będziesz wyglądać naprawdę modnie.
Pochodzenie fryzury na pazia. Fryzura ta stała się ikoną w latach 60. dzięki brytyjskiej stylistce Mary Quant. Być może nic wam to nazwisko nie mówi, ale to właśnie jej zawdzięczamy minispódniczkę. Sukces tej fryzury był niemal natychmiastowy i wybierało ją także wiele gwiazd. Dzisiaj również kontynuuje ona swoją dobrą passę i gości na głowach takich gwiazd jak Agyness Deyn.
Paź to rodzaj stylizacji, która nie będzie pasowała każdemu. Na przykład, osoby o włosach kręconych i kędzierzawych nie powinny wybierać tej fryzury, aby uniknąć wyrywania włosów podczas czesania. Podobnie osoby o okrągłych twarzach, gdyż fryzura ta może przesadnie podkreślić ten aspekt urody. Przeznaczona jest ona zatem raczej dla osób o chudych twarzach i prostych włosach. Jeżeli chodzi o kolor włosów, powinnaś wybrać jednolity odcień, który podkreśli kształt fryzury. Idealna, pozwalająca się wpisać w rockowy styl, byłaby głęboka czerń lub platynowy blond.
Fryzurę na pazia nosi się na włosach wyprostowanych o zaokrąglonych końcówkach. W tym celu, należy zacząć od wyprostowania włosów przy użyciu prostownicy, uprzednio spryskawszy je sprayem termoochronnym. Następnie należy ręcznie zakręcić końce włosów przy użyciu produktu do stylizacji, również na grzywce. Fryzura na pazia ma jedną ogromną zaletę – włosy po myciu szybko schną. Jednak wymaga codziennej stylizacji, a przede wszystkim dobrego cięcia, dzięki któremu będzie się ładnie układała.

http://www.orlabaszta.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułProstownica do włosów
Następny artykułProdukty do brwi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ