Ekstremalne prezenty dla osób kochających adrenalinę

0
2512

Każdy z nas zna osobę, która nie wysiedzi w jednym miejscu dłużej niż kilka minut. Wszędzie jej pełno, jest głodna wrażeń, adrenaliny i nowych emocji. Właśnie dla takich osób świetnym prezentem, chociażby na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, będą przeżycia zapewniające szybszy oddech i zaróżowione policzki. Przedstawimy przegląd najbardziej ekstremalnych prezentów dla Twoich bliskich.

Jak Agent 007

Wizyta na strzelnicy to okazja do poznania tajników broni i poznania technik strzelania (sprawdź). Każdej zwariowanej osobie chwila dzięki której będzie mogła poczuć się jak James Bond da satysfakcję i frajdę. Na miejscu dostępne są najpopularniejsze modele broni takie jak Glock czy Shotgun oraz wykwalifikowany instruktor. Czego chcieć więcej? Celnego oka, które będzie trafiało w sam środek tarczy! Jeżeli chcemy obdarować osobę, która regularnie odwiedza to miejsce mamy do wyboru kilka specjalnych opcji jak strzelanie z bronią większego kalibru, czy też opcje z legendarną bronią np. kałasznikowem.

Luksusowy pojedynek

Szukasz prezentu dla osoby kochającej motoryzacje? Każdy fan szybkiej jazdy będzie zadowolony z prezentu jakim jest pojedynek samochodów. Do wyboru pojazdy z najwyższej półki takie jak: Aston Martin, Ferrari, Lamborghini czy Porsche. Atrakcja polega na jeździe po torze z wykwalifikowanym instruktorem, najpierw jednym, a później drugim samochodem – tak, aby na własnej skórze przekonać się co potrafią samochody z najwyższej półki i ile faktycznie mocy mają ich silniki.

A może jednak warto się trochę pobrudzić?

Motoryzacja to nie tylko szybka jazda po torze. Dla osób głodnych wrażeń w terenie proponujemy ekstremalną jazdę buggy. Jest to wyjątkowe połączenie quada i samochodu terenowego o lekkiej, metalowej konstrukcji. Pojazd ten ma bardzo wytrzymałe zawieszenie i wysokie koła, dzięki czemu z łatwością pokonuje przeszkody terenowe takie jak wzniesienia, ale także piaszczyste czy błotniste podłoże, które jest bardziej wymagające w trakcie jazdy.

Klasyczna definicja adrenaliny

Dla wielu osób najprostszym skojarzeniem z adrenaliną jest skok ze spadochronu. Mówi się, że każdy powinien spróbować tego wyjątkowego doznania chociaż raz w życiu. Jeżeli wiesz, że osoba, której przygotowujesz prezent kocha przygody i nie boi się podejmować wyzwań kup jej właśnie skok. Fan mocnych wrażeń będzie w siódmym niebie. Do wyboru dostępne jest wiele lokalizacji, gdzie można wykonać taki skok, aby dodatkowym walorem były widoki podczas skoku – może okolice Półwyspu Helskiego dla miłośniczki morza?

Daj wybór

Jeżeli Twoja bliska osoba lubi wyzwania, może warto po prostu dać jej wybór i wstęp do… wirtualnej rzeczywistości. Nie tylko miłośnicy adrenaliny będą dobrze czuli się zakładając na siebie kask. To rozrywka dla osób kochających technologie i gry. Ta nowoczesna technologia pozwala dowolnie poruszać się uczestnikowi w wirtualnej rzeczywistości i być kim tylko się chce – podróżnikiem na dnie oceanu, kierowcą rajdowym, a nawet łowcą skarbów. 

Nie tylko dla hardcorów

Ekstremalne prezenty nie są tylko dla osób, które na co dzień pływają po otwartym oceanie czy zdobywają szczyty, ale dla wszystkich, którzy lubią wyzwania i chcą sprawdzić siebie samych w różnych sytuacjach. Podarowanie takiego prezentu może być także dobrą okazją do zachęcenia kogoś do przełamania swoich słabości i pokazania, że wierzymy, że jest w stanie podejmować tak szalone i energetyczne wyzwania.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ