Dzień, na który czekałaś całe życie

0
531
suknie ślubne Anna Kara

Wyobraź sobie Twój dzień, w którym weźmiesz ślub z ukochaną osobą. Będzie to wyjątkowy, pewien ekscytacji dzień. W tym dniu najważniejsza będziesz Ty i Twój przyszły małżonek. Ta wyjątkowa chwila powinna być podkreślona uroczystą atmosferą, świetną zabawą, ale także przede wszystkim Twoim dopasowanym strojem. Niektóre przyszłe panny młode rozważają dwie suknie ślubne (zobacz tutaj) – jedną na część formalną dniu ślubu, a drugą na wesele. Moda ślubna zezwala na zastosowanie jednego z wielu trendów lub kombinacji tego, co naprawdę w sukienkach lubisz w taki sposób, abyś w tym dniu czuła się nie tylko elegancko, ale i szykownie.

Wybór idealnie dostosowanej sukienki może być trudnym zadaniem, dlatego koniecznie zapoznaj się z naszymi wskazówkami, które mogą ułatwić Ci znalezienie tej jednej, jedynej, którą założysz w dniu swojej uroczystości.

Przygotuj się na przymierzenie wielu sukien

Niestety, chyba że masz szczęście, pierwsza suknia ślubna, którą przymierzysz, prawdopodobnie nie będzie „ta jedyna”. Ale nie denerwuj się, jeśli bezskutecznie przymierzałaś sukienkę po sukience. Bądź cierpliwa i miej otwarty umysł, dopóki nie będziesz pewna, że przymierzyłaś idealną sukienkę.

Ale ogranicz się

Upewnij się, że trzymasz się oglądania kilku sukienek podczas wyjazdu na zakupy. Można przymierzyć zbyt wiele sukien ślubnych i poczuć się przytłoczoną opcjami. Jeśli osiągnęłaś ten punkt, zrób sobie przerwę od zakupów i prześpij się z ulubionymi wyborami.

Zdecyduj, czy jesteś bardziej tradycyjna czy modna

Być może jesteś bardziej typem osoby, która w dniu ślubu chce wyglądać klasycznie i ponadczasowo (pomyśl o koronce). A może jesteś fashionistką, która uwielbia być na bieżąco z trendami.

Czerp inspirację ze stylów celebrytek

Nawet jeśli nie masz nieograniczonego budżetu ślubnego gwiazdy, nadal możesz czerpać inspirację i pomóc stworzyć wizję tego, jakie style chcesz powielić w swojej sukience. Może to oznaczać modną pelerynę Sereny Williams lub klasyczną koronkową sylwetkę sukni Pippy Middleton.

Pozostań wierna temu, co kochasz

Jest to łatwe, zwłaszcza dla narzeczonych, które podobają się ludziom, aby w jednej chwili nagiąć się do tego, co kocha twoja mama, siostra lub druhna. Ale ważne jest, abyś wybrała to, co kochasz i co wydaje się Twoją wymarzoną suknią, niezależnie od oczekiwań innych ludzi.

Przymierz niekoniecznie białą suknię

Może to oznaczać subtelny kolor skorupki jajka lub kości słoniowej, romantyczny rumieniec, a nawet odważny nadruk. Może nie jest to dla Ciebie, ale ankieta wykazała, że 14% narzeczonych nosiłoby kolorową suknię ślubną. Nie bój się być wyjątkową.

Zabierz ze sobą rodzinne pamiątki na zakupy

Jeśli chcesz włączyć rodzinną pamiątkę, taką jak welon krewnej lub biżuterię, do swojego ślubnego wyglądu, przynieś ją na wszystkie zakupy, aby znaleźć idealnie pasującą suknię.

Pozuj do zdjęć pod różnymi kątami

Aby uzyskać prawdziwy dowód tego, jak będziesz wyglądać w sukni ślubnej w ten wielki dzień, poproś znajomego lub członka rodziny, aby zrobił Ci zdjęcia i nagrał filmy podczas przymierzania sukienek. Upewnij się, że uchwyciły wszystkie kąty każdej sukienki, którą bierzesz pod uwagę, od tyłu i boków po ujęcia, na których siedzisz w sukni od góry.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ