Dekoracje z balonów – dlaczego warto na nie postawić?

0
712

Napełniane powietrzem lub helem, jedno- lub wielokolorowe, gładkie bądź z nadrukiem, świecące i do modelowania – balony niejedno mają imię. Jednak pomimo swojej różnorodności, łączy je jedno – atrakcyjny i uniwersalny wygląd, który można wykorzystać na wiele okazji!

Jakie balony można spotkać w sprzedaży?

Impreza bez balonów? To nie może się udać! Są bowiem nie tylko interesującym i przyciągającym uwagę elementem dekoracji, ale również nieocenionym źródłem rozrywki! Zgodzi się zapewne każdy, że balony lubią nie tylko dzieci, ale nawet dorośli! Zwłaszcza, że przy odpowiednim doborze kształtu, rodzaju i rozmiaru, można z nich stworzyć piękną aranżację – pasującą na każdą uroczystość! Nie byłoby to możliwe, gdyby nie ich ogromna różnorodność. W sprzedaży bowiem znajdziemy zarówno kolorowe balony z mocnego, rozciągliwego lateksu oraz te wykonane z wytrzymałej folii. Dostępne nie tylko w bogatej feerii kolorów, ale również wzorów. Dziś już nikogo nie dziwią balony z wesołymi, dziecięcymi nadrukami, napisami, samochodami czy zwierzątkami, jak również w kształcie serca, tęczy, z kolorowym konfetti w środku czy balony giganty – o wielkości aż 100 cm! Wszystkie balony mogą być wypełniane powietrzem, a także helem, co jeszcze bardziej podnosi ich atrakcyjność.

Balony na każdą uroczystość

Podkreślić należy, że balony stanowią uniwersalną dekorację, przez co z sukcesem sprawdzają się podczas wielu okazji. Polecane zarówno na imprezy firmowe, zwłaszcza jeśli posiadają kolory lub nadruki nawiązujące do danego przedsiębiorstwa. Chętnie wybierane również podczas prywatnych, mniej formalnych uroczystości. Urodziny, imieniny, wieczór panieński i kawalerski, Baby Shower, Komunia, Wesele, rocznica itp. Balony na każdej z tych okazji sprawdzą się wyśmienicie. Zwłaszcza, że bez najmniejszych trudności można zakupić je w kolorach, rozmiarze czy kształcie pasującym do danego wydarzenia.

Balony na hel – szczególny rodzaj dekoracji

Lekkie, delikatnie unoszące się w powietrzu balony z helem wręcz zdominowały wystrój imprez – i to na całym świecie! Dzięki ogromnej różnorodności stylistycznej i kolorystycznej, bez trudu można ich użyć do dekoracji przyjęcia weselnego, urodzinowego, a nawet ogrodu! Zachowują swój imponujący wygląd zarówno solo, jak również w połączeniu z innymi ozdobami. Dodatkowym atutem jest fakt, że balonów z helem można używać wielokrotnie. Jedyne, co należy zrobić to ponownie napełnić go helem, aby cieszyć się piękną dekorację – na wiele okazji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ