Używane komputery poleasingowe – firmowa jakość za niewielkie pieniądze

0
1309
Używane komputery poleasingowe – firmowa jakość za niewielkie pieniądze

XXI wiek przyniósł czasy, w których człowiek nie wyobraża sobie funkcjonowania bez elektroniki. Dotyczy to także, a może przede wszystkim, komputerów. Nieważne, czy pracujemy, czy chcemy zarejestrować się do lekarza, czy studiujemy. Komputer znacznie ułatwia każdą z tych czynności. Z tego powodu ważne jest, aby mieć dobry, wygodny i wydajny sprzęt. Niestety – urządzenia elektroniczne mają do siebie to, że po pewnym czasie trzeba je wymienić. Nie zawsze musi być to podyktowane usterką. Czasem możemy mieć całkiem sprawny sprzęt, który jednak będzie już zwyczajnie zacofany. Rozwój technologiczny zwiększa również wymagania sprzętowe – nowe programy nie na wszystkich komputerach zadziałają. Nasze urządzenie musimy wymienić więc chociażby po to, aby było w stanie zapewnić nam dostęp do wszystkich najważniejszych aplikacji. Jednak zakup nowego komputera prawie zawsze wiąże się z wysokimi kosztami. Z tego względu niejednokrotnie bardziej opłaca się zakup używanego urządzenia. To jednak jest ryzykowne – nie mamy pewności, że nasz sprzęt nie będzie miał ukrytych usterek, które wyjdą po pewnym czasie. Nie wiemy też w jaki sposób był on wykorzystywany.

Gdzie więc leży kompromis w zakupie komputera?

Wyjście z sytuacji mogą tutaj stanowić komputery poleasingowe, które oferowane są na shoplet.pl. Za sprawdzoną przez największe firmy jakość zapłacimy nie więcej (a często znacznie mniej), niż za komputery używane wystawione przez prywatne osoby.

Laptop Poleasingowy, to znaczy…

…taki, który wcześniej wykorzystywany był przez firmy oraz wielkie korporacje. Zapewne każdy wie w jaki sposób działają takie przedsiębiorstwa. Praca o charakterze biurowym, gdzie człowiek w zasadzie jest mniej ważny od komputera, którego używa. Oznacza to, że maszyna musi pracować na najwyższym poziomie i być odporna na zużycie.

Wraz z rozwojem technologicznym oraz zwiększeniem się liczby możliwości, podnoszą się również wymagania sprzętowe takich firm. Dlatego też co parę lat decydują się one na wymianę sprzętu na nowszy, bardziej doskonały. W taki oto sposób paruletni sprzęt całkiem dobrej jakości jest już niepotrzebny. Firmy decyduja się więc wystawić je na sprzedaż.

Przedsiębiorstwom zależy jednak na oszczedności czasu. Z tego powodu sprzedają je one sklepom zajmującym się takimi urządzeniami, aby to one zajęły się danym sprzętem. Tak oto komputery o wysokiej specyfikacji, wykorzystywane tylko do pracy firmowej, trafiają „na półki” shoplet.pl.

Dlaczego sprzęt poleasingowy?

  1. Jakość. Sprzęt komputerowy używany przez firmy musi być przystosowany do pracy w nich. Korporacje nie mogą pozwolić sobie na zakup komputerów, które zawiodą je przy większym natłoku pracy. Z tego względu ważna jest wysoka jakość i wydajność takiego sprzętu. Bezawaryjne i sprawne komputery oznaczają lepszą wydajność pracy i mniejsze koszty dla przedsiębiorstw.
  2. Mocna specyfikacja. Na urządzeniach firmowych wszystko zadziała bez problemu – to wszystko dzięki wysokiej klasy urządzeniom. Programy, z jakich korzystają korporacje w dzisiejszych czasach, z roku na rok mają coraz większe wymagania sprzętowe. Komputery muszą za nimi nadążyć – dlatego też firmy zmuszone są posiadać sprzęt o świetnych parametrach, które umożliwią bezproblemowe korzystanie z każdej aplikacji.
  3. Czyste od wirusów. Urządzenia te wykorzystywane wcześniej były tylko i wyłącznie w pracy. W każdej firmie istnieje blokada, która uniemożliwia otwieranie niebezpiecznych stron. Często jest to irytujące – zakazane są strony, które w rzeczywistości nie stanowią jego zagrożenia. Po pewnym czasie widoczne są jednak plusy. Komputery poleasingowe są bowiem pozbawione groźnych wirusów, gdyż nie miały gdzie ich złapać. Kupując więc tego typu sprzęt na shoplet.pl zmniejszamy ryzyko kradzieży naszych danych czy niespodziewanej awarii komputera – inaczej, niż ma to miejsce w przypadku kupna sprzętu używanego od osoby prywatnej.

Laptop Poleasingowy

Źródło zdjęcia: https://shoplet.pl/

Cena? Nie musisz oszczędzać

Niewątpliwą zaletą każdego sprzętu używanego jest cena – są one zdecydowanie tańsze od nowych urządzeń. Niestety, decydując się na zakup od osoby prywatnej, musimy się liczyć z wieloma ryzykami wymienionymi wcześniej. Łatwo jest wpaść, dać się nabrać oszustom i w efekcie możemy skończyć z wydatkami większymi, niż miałoby to miejsce w przypadku nowego komputera.

Inaczej jest ze sprzętem poleasingowym.

Kupując tego typu urządzenie z shoplet.pl otrzymujesz podwójną pewność kupowanego produktu. Pierwszą od naszej strony: odpowiadamy za sprzedaż tylko sprawdzonego sprzętu. Drugą powinien zapewnić fakt, że wcześniej urządzenia te były wykorzystywane z wielkich, szanowanych firmach, a nie przez nieznane osoby, które nie wiadomo do czego wykorzystywały sprzedawane komputery. Tu zyskujemy pewność, że urządzenia te były używane tylko do odpowiednich, legalnych celów.

Co jednak najistotniejsze, za poleasingowe komputery zapłacisz mniej, niż jesteś sobie w stanie wyobrazić. Jeżeli nie zależy Ci na sprzęcie o wyjątkowo wysokiej specyfikacji, to zakup swojego komputera możesz zamknąć nawet w 400-500 złotych. To mniej, niż za komputerowane oferowane przez prywatnych sprzedawców.

Jeśli jednak chciałbyś posiadać komputer, na którym zadziałają bardziej zaawansowane programy – też nie ma żadnego problemu. Na shoplet.pl znajdziesz używane komputery o wysokich parametrach dostępne już za nieco ponad tysiąc złotych. To często dwa razy mniej, niż za nowszy sprzęt o słabszej specyfikacji.

Nie zamykaj się w paru modelach

Martwisz się ilością oferowanych produktów? Nie ma ku temu żadnych podstaw! W przypadku komputerów poleasingowych, do wyboru jest ponad setka różnego typu modeli – wybierz swój własny przedział cenowy i rozejrzyj się za odpowiednim sprzętem.

Do wyboru masz nawet kilkadziesiąt modeli z najpopularniejszych marek – HP i Lenovo. Jeśli jednak interesują cię inni producenci, to również ich tutaj znajdziesz – sprawdzone firmy takie jak Dell czy Toshiba.

Kupno sprzętu poleasingowego nie musi wiązać się z ograniczeniami. Wejdź sam i przekonaj się, że w jakości też można wybierać.

Więcej znajdziesz tutaj: https://shoplet.pl/13-komputery-stacjonarne

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ