Stroje kąpielowe na duży brzuch – ukryj niedoskonałości i ciesz się latem

0
4301
Stroje kąpielowe na duży brzuch

Możemy mówić, że kochamy swoje ciało, że dobrze się czujemy ze sobą. A nasze niedoskonałości dodają nam uroku i są częścią nas samych. Owszem, ale druga połowa z nas ma problem z niedoskonałościami i wcale nie czuje się komfortowo, jeśli ma większy brzuszek. Jeśli nie chcesz i się krępujesz, nie musisz go pokazywać. Wystarczy, że dobierzesz odpowiedni strój kąpielowy, w którym poczujesz się komfortowo i dobrze. A gwarantujemy, że rozmiar nie będzie miał dla Ciebie znaczenia.

  1. Stroje kąpielowe na duży brzuszek – modele idealne
  2. Strój kąpielowy push up – mały biust i krągły brzuszek?

Każda z nas chce się czuć pewnie, kobieco i dobrze. Szczególnie jeśli odkrywamy część naszego ciała na plaży. Jeśli borykasz się z dużym brzuszkiem to nie jest problem. Wystarczy, że poświęcisz chwilę i dopasujesz strój idealny do swojej figury.

Stroje kąpielowe na duży brzuszek – modele idealne

Ten płaszczy biust. W tym wyglądam, jak gąsienica, a tamten to w ogóle nie wiadomo dla kogo uszyty. Znasz to? Przedstawiamy Ci zatem idealne modele strojów kąpielowych.

  • Czarny strój kąpielowy oczywiście według powszechnej opinii wyszczupla. Szczególnie jak jest jednoczęściowy. Jednak jeśli źle go dobierzesz, może spłaszczać Ci biust i wręcz podkreślać to, co chciałabyś ukryć. Bardzo fajnym i wszechstronnym modelem są stroje kąpielowe z podwyższanym stanem. Gdzie stan kończy się nad pępkiem. Drugim, również ciekawym modelem są stroje ze spodenkami i plażową bluzką.
  • Jeśli zastanawiasz się nad tym, jakie stroje kąpielowe na duży brzuch są idealne, to zdecydowanie na pewno odradzamy Ci zakup jednoczęściowego źle dobranego stroju. Stroje jednoczęściowe są dobre, ale musisz pamiętać, że źle dobrany będzie uwydatniał Twój brzuch. Dobrą alternatywą będzie tak zwane monokini. Jest to strój dwuczęściowy. Majtki mają podwyższony stan, a zamiast stanika jest top, który pokrywa się z linią majtek.
  • Bikini z podwyższonym stanem i plażowa sukienka, to również ciekawe urozmaicenie dla tradycyjnych strojów kąpielowych. W takim zestawieniu naprawdę możesz poczuć się seksowna.

Strój kąpielowy push up – mały biust i krągły brzuszek?

Przyjęło się, że strój kąpielowy push up sprzyja tylko małym biustom. Jest to błędne przekonanie. Jeśli masz obfity biust, push up ładnie zbiera biust do siebie, a dobrze dobrany stanik przytrzyma biust na swoim miejscu. Jednocześnie przy obfitym brzuszku i dużych piersiach, polecamy rozglądać się za modelami, które mają szersze ramiączka stanika i wyższy stan majtek. Jeśli całkowicie chcesz ukryć brzuch, to szukaj jednoczęściowego stroju kąpielowego push up. Pamiętaj, tylko aby dobrze go dobrać. Jego zadaniem jest sprawić, aby Twoja figura wydawała się smuklejsza.

[Głosów:9    Średnia:3.1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ