Nigdy więcej błyszczącej skóry! Poznaj Hydra Energetic od L’Oreal

0
1789
Nigdy więcej błyszczącej skóry! Poznaj Hydra Energetic od L'Oreal

Mężczyźni mają skórę, która znacząco różni się od kobiecej. Jedną z tych różnic jest niewątpliwie ilość wydzielanego sebum. U panów jest go znacznie więcej, dlatego często ich problemem jest nieestetycznie błyszcząca się skóra. Na szczęście stworzono takie kosmetyki jak np. L’Oreal Hydra Energetic, które pomagają skutecznie zwalczyć ten problem.

Dawniej oferta kosmetyków dla mężczyzn była dość uboga. Pierwsze kremy stworzone dla cery panów pojawiły się około kilkunastu lat temu. Nie znano zbyt dobrze potrzeb męskiej skóry. Na szczęście w ostatnich latach to się zmieniło. Obecnie wachlarz produktów skierowanych specjalnie do nich jest bardzo szeroki.

Niektóre produkty, takie jak np. L’Oreal Hydra Energetic, działają wielopłaszczyznowo. To właśnie takie kosmetyki cieszą się największym powodzeniem, bowiem mężczyźni nie lubią nadmiaru preparatów w swoich kosmetyczkach i z reguły sięgają po kosmetyki, które zwalczają kilka problemów jednocześnie.

Problem błyszczącej skóry

Jednym z najczęstszych problemów, z którymi zmagają się mężczyźni, jest przetłuszczona, błyszcząca się cera. Wynika to z tego, iż liczniejsze, większe i zarazem bardziej aktywne są gruczoły łojowe, które odpowiadają za produkcję sebum. Co prawda taka hydrolipidowa powłoka lepiej chroni cerę przed różnymi czynnikami pochodzącymi z zewnątrz, ale wiąże się to z błyszczącą cerą czy zmianami trądzikowymi w okresie dojrzewania. Dlatego warto sięgać wówczas po preparaty matujące cerę i nadające jej zdrowy i piękny wygląd. Wśród nich możemy znaleźć L’Oreal Hydra Energetic, który działa natychmiast, zwalczając kilka różnych problemów jednocześnie.

Kosmetyk powinien matowić i nawilżać jednocześnie

Panowie szukający skutecznych kosmetycznych rozwiązań powinni przetestować Aqua-Gel L’Oreal Hydra Energetic. Znajdziemy tam przełomową formułę Air-Gel, „klimatyzację dla skóry”. Innowacyjne połączenie składników, w tym bogatej w minerały wody morskiej, z czynnikami pochłaniającymi pot pozwala skutecznie zwalczyć problem świecącej skóry, pozostawiając ją idealnie i silnie nawilżoną. Zwalcza nadmiar sebum i długotrwale matowi skórę. Wielu panów uważa, że skoro  ich skóra się błyszczy, to nie trzeba jej nawilżać. To błąd. W tym przypadku również należy używać kosmetyków nawilżających.

Podrażnienia po goleniu

Panowie mają też często podrażnioną cerę. Spowodowane jest to m.in. codziennym goleniem się. Usuwanie zarostu wiąże się wielokrotnie z podrażnieniami. Do tego często stosowane preparaty po goleniu zawierają alkohol etylowy i wysuszają cerę. Dlatego L’Oreal Hydra Energetic został tak skomponowany, by dodatkowo zwalczał pieczenie po goleniu, przynosząc natychmiastowe ukojenie. Do tego jest ultraświeży, więc pobudza i orzeźwia, co jest szczególnie cenne z rana, gdy cera potrzebuje dodatkowej dawki energii. Do tego zapewnia nawilżenie przez 24 godziny. Docenić należy też lekką i nietłustą formułę. Panowie nie lubią, jak preparat zostawia smugi oraz długo się wchłania i na to też warto zwracać uwagę podczas szukania idealnych kosmetyków dla mężczyzn.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ