Jaką pralkę ładowaną od góry wybrać?

0
2015
Jaką pralkę ładowaną od góry wybrać

Trudno jest wyobrazić sobie życie bez pralki. Wynalezienie pralek automatycznych bardzo mocno podniosło komfort życia ludzi. Niegdyś uważane były za towar luksusowy, zwłaszcza pralki ładowane od góry, które długo kojarzyły się z luksusem i pewną ciekawostką na rynku pralek, dziś już powszechnie dostępne i w zasięgu możliwości finansowych praktycznie każdego człowieka. Zapoznaj się z dwoma ciekawymi modelami pralek ładowanych od góry – może w ten sposób uda ci się szybciej dokonać dobrego wyboru i zakupić pralkę bez problemów.

  1. Electrolux EW6T4261P PerfectCare 600
  2. Whirlpool AWE 4519/P
  3. Jak wybrać pralkę?

Electrolux EW6T4261P PerfectCare 600

Electrolux EW6T4261P PerfectCare 600 to pralka powszechnie znanej i lubianej firmy Electrolux, która podbiła serca klientów dbałością o szczegóły i tworzeniem swoich produktów w oparciu o trwałe i sprawdzone metody. Pralka należy do klasy energetycznej A+++, co w praktyce oznacza, że całoroczne zużycie prądu nie wyniesie więcej niż około 92 zł. To pozwala na całkiem spore oszczędności i zupełnie zaprzecza teorii, która mówi o pralkach, jako o sprzętach gospodarstwa domowego, które najbardziej „pożerają” prąd, a przez co są najmniej ekonomiczne w utrzymaniu. Z pralką Electrolux EW6T4261P PerfectCare 600 nie trzeba się o to martwić. Podczas jednego prania załadujesz do niej nawet 6 kg, a jej prędkość jest w stanie sięgnąć nawet rzędu 1200 obrotów na minutę. Posiada funkcje prania antyalergicznego, a także odzieży niemowlęcej, nieprzemakalnej, jedwabiu i szereg innych, przydatnych funkcji, które sprawiają, że jest maszyną uniwersalną. Wszystkim będziesz sterować z intuicyjnego elektronicznego panelu z wyświetlaczem LCD, dlatego nauka programowania pralki będzie łatwiejsza i dużo szybsza.

Whirlpool AWE 4519/P

Whirlpool AWE 4519/P to bardzo interesująca pozycja w swoim przedziale cenowym. Marka Whirpool od dawna dba o to, by jej produkty były dostosowane do portfeli wszystkich swoich klientów, bo pralka to w końcu jeden z najważniejszych sprzętów gospodarstwa domowego. Ten konkretny model mieści się w klasie energetycznej A+, a roczna eksploatacja pralki kosztować będzie około 100 złotych. Pomieści sobie załadunek o łącznej wadze 5 kg, a prędkość obrotów wynosi 1000 na minutę. Pralka wyposażona jest w szereg rozmaitych programów – od tego codziennego, przez superszybki, odpowiedni dla bawełny po pranie delikatne, ręczne i takie z najwydajniejszą technologią odplamiania Clean+. Pralką będziesz mógł sterować dzięki panelowi wyposażonemu w doskonale opisane guziki i pokrętła.

Jaką pralkę wybrać? Pralki ładowane od góry

Nie jest wcale łatwo wybrać pralkę ładowaną od góry. Wiele rzeczy zależy od ciebie i twojego stylu prania. Niezależnie od okoliczności jednak dobrym pomysłem są pralki ładowane od góry, bo one ułatwiają załadunek i rozładunek ubrań, a także pozwalają zaoszczędzić miejsce, których nie będą zajmować drzwi, które w klasycznych, otwieranych z boku pralkach, potrafią zająć całkiem sporą część wolnej przestrzeni. Jeśli jesteś właśnie na etapie poszukiwania pralki do domu, zajrzyj tutaj: https://www.oleole.pl/pralki,sposob-zaladunku!od-gory.bhtml. Jednymi z ciekawszych modeli pralek, które jednocześnie mieszczą się na półce cenowej, która umożliwia ich zakup właściwie każdemu są modele Whirlpool AWE 4519/P oraz Electrolux EW6T4261P PerfectCare 600. Zapoznaj się z nimi, bo to może oznaczać zaoszczędzenie sporej ilości czasu na poszukiwaniu pralki idealnej. Oba te modele mają wszystko, czego możesz wymagać od pralki do domu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ