Dzbanek filtrujący alternatywą dla wody ze sklepu

0
4298

Aby zachować zdrowie i utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia organizmu, powinno się każdego dnia wypijać 2 litry wody. Po wodę powinno się sięgać, nawet gdy pije się inne napoje i jada się zupy. Podczas uprawiania sportu i w czasie upałów, powinno się pić jeszcze więcej. Dietetycy polecają sięganie przede wszystkim po wodę mineralną i źródlaną, która jest najzdrowsza dla organizmu.

Butelkowana, kranowa czy przegotowana?

Zwykle poleca się sięganie po wodę mineralną i źródlaną w butelkach. Jej producenci wydają sporo na reklamę i utrzymanie zakładu, dlatego cena napoju jest o wiele wyższa niż jego rzeczywista wartość. Woda butelkowana kosztuje dość sporo, dlatego wiele osób szuka sposobów, by obniżyć koszty jej zakupu. Picie kranówki bezpośrednio po nalaniu jej do szklanki jest niezbyt dobrym pomysłem, gdyż smak cieczy prosto z wodociągu pozostawia wiele do życzenia. Kranówka jest niesmaczna, a dodatkowo znajduje się w niej wiele minerałów, które powodują osadzenie się kamienia w czajniku oraz powstawanie osadu na szklankach i kubkach. Ponadto po przegotowaniu wody kranowej ilość znajdującego się w niej kamienia pozostaje taka sama. Można go zauważyć po zaparzeniu herbaty lub kawy, gdyż unosi się na powierzchni gorącego napoju.

Aby obniżyć koszty zakupu wody do picia, warto zdecydować się na dzbanek filtrujący. Dzbanki mają ciekawy design, opływowe i delikatne kształty, a specjalne wkłady oczyszczają wodę ze wszystkich zanieczyszczeń. Smak cieczy znacznie się poprawia, a żywotność urządzeń AGD jest dłuższa, gdyż osadza się w nich o wiele mniej kamienia. Jeden litr wody filtrowanej kosztuje jedynie kilkadziesiąt groszy, podczas gdy ta sama ilość wody butelkowanej – co najmniej dwa razy tyle.

Dzbanek filtrujący zapewnia stały dostęp do smacznej i świeżej wody

Dzięki dzbankom filtrującym, cała rodzina może pić smaczną i świeżą wodę o każdej porze dnia i nocy.. Dzbanek filtrujący dla całej rodziny znajdzie się na https://sklep.dafi.pl/produkty/dzbanki-filtrujace.html.

Dzbanki filtrujące wyglądają estetycznie, dlatego można podawać w nich wodę dla gości. Naczynie oczyszcza wodę w ciągu kilku minut, a specjalne wkłady dodatkowo mogą wzbogacać ciecz o magnez. Rozmiary dzbanków filtrujących są przemyślane, co umożliwia ich ustawianie na drzwiach lodówki i chłodzenie czystej wody w upalne dni.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ