Dieta Konrada Gacy – na czym polega?

0
1807
dieta gacy

Osoba jaką jest Konrad Gaca jest wspaniałym przykładem osoby, która to znakomicie połączyła zdrowe odżywianie się z aktywnym trybem życia.

 

Konrad Gaca

Konrad Gaca jest to człowiek, którego nazwisko Gaca dopiero zaczyna zyskiwać na popularności, w kręgach osób które są również związane ze zdrowym żywieniem oraz aktywnym trybem życia, które jest  bardzo szeroko rozpoznawalne. Sam Konrad Gaca, można powiedzieć, że  jest to  człowiek orkiestra, który zajmuje się różnorodną tematyką, która jest związana z dietetyką jak i treningiem sportowym. Na chwilę obecną jest  prezesem Stowarzyszenia Walki z Otyłością “FatKillers”, przy tym będąc jednocześnie specjalistą do spraw żywienia na poziomie międzynarodowym, czyli Certified Nutrition Specialist jak również jest cenionym już na całym świecie trenerem. Dodatkowo  prowadzi swoją własną platformę zdrowotną, która nosi nazwę “Gaca System”.

 

Dieta Konrada

Dieta jaką stworzył Konrada Gacy tak naprawdę nie jest dietą, albo nie można uznać że jest ona wyłącznie dietą. Podstawą w zrozumieniu funkcjonowania tego właśnie systemu, jest tak naprawdę   Gaca System. Gdyż to właśnie na stronie internetowej osoby, które pragnące się pozbyć nadmiernych kilogramów mają możliwość zasięgnąć porady u określonych specjalistów z bardzo różnych dziedzin. Najlepszym kluczem do bardzo wysokiej skuteczności jest oczywiście wszechstronne oraz kompleksowe działanie jak i indywidualne podejście do pacjenta.  Oferta jaką proponuje Gaca System  jest bardzo duża, zawiera plan treningowy, przepisy i  jadłospisy. Pozwala na spadek wagi bez efektu jojo i zachowanie doskonałego samopoczucia. Zatem jeżeli jest to zainteresowany i to nie tylko obniżeniem wagi, ale również powrotem do dobrej formy fizycznej i to pod okiem ekspertów to taka metoda jest znakomitym rozwiązaniem.

 

Trzy fazy …

Do etapów dieta  Konrada Gacy zalicza się trzy  fazy. Pierwsza faza to okres motywacyjny, jest to czas w którym osoba poddająca się diecie skupia się  przede wszystkim nad praca własnej motywacji do odchudzania. Jest to czas, w bardzo dużej mierze, który zostaje poświęcony na osobiste działania w swoim domu. Według założeń Konrada Gacy, w tym właśnie  czasie waga może spaść nawet o siedem do dwunasty kilogramów.

Druga faza jest  to okres pracy własnej, odbywa się on najczęściej jako jednokrotność albo  wielokrotność czternastodniowych cykli dietetycznych. W tym czasie eksperci dobierają do indywidualnych potrzeb program żywieniowy na całe dwa tygodnie. W tym właśnie czasie  bezwzględnie trzeba trzymać się danego jadłospisu. Jeżeli chodzi o liczbę cykli to jest ona zależna od indywidualnych czynników, jak: wzrost, waga i wiek  jak i nadwaga. Trzecia faza to już okres wyprowadzenia z diety, zdaniem samego twórcy jest to kluczowy etap. Pozwala on na utrwalenie pozyskanych efektów i na uniknięcie efektu jojo. W tym czasie należy bardzo przestrzegać spersonalizowanych zaleceń zespołu.

 

dieta gacyAspekt diety

Dieta sama w sobie nie jest zbytnio rygorystyczna. W jej jadłospisie występuje zwykle mięso i nie koniecznie jest ono chude. Jest to dodatkowa zachęta w diecie, zwłaszcza jeżeli gdy całkowicie indywidualne podejście do danego klienta oraz bardzo innowacyjne metody okazałyby się niewystarczające. Jeżeli jest ktoś kto chce zgubić kilka dodatkowych kilogramów bądź inne zastosowane sposoby nie przyniosły żadnych oczekiwanych rezultatów, to właśnie ta dieta może się okazać najlepszym rozwiązaniem na miarę indywidualnych potrzeb klienta. Dieta jaką stworzył Konrada Gacy jest to trój etapowy plan w odchudzaniu, którego głównym celem jest przede wszystkim pobudzenie przemiany materii. Właśnie dzięki takim zaleceniom słynnego dietetyka między innym pani Iwona Pavlović schudła. Sam Konrad Gaca nazywany specjalistą żywieniowym, twierdzi że jego program pozwala nie tylko na zdrowe schudnięcie, ale również pozwala na przygotowanie osoby będącej na diecie do życia jakie nastąpi po odchudzeniu. Najlepiej aby każdy z potencjalnych klientów sam sprawdził na czym polega dieta pana Konrada Gacy oraz ile naprawdę można  schudnąć, tak aby uniknąć efektu jo-jo, które bardzo często występuje w dietach.

 

Jak już wcześniej wspomniano Konrad Gaca jest to prezes Stowarzyszenia Walki z Otyłością, która nosi nazwe „FatKillers”, jak również jest on  specjalistą żywieniowym z tytułem  międzynarodowym, czyli  Certified Nutrition Specialist. Jest on również  trenerem klasy Master w amerykańskiej federacji PROPTA, do której to  należą wyłącznie światowi specjaliści, którzy zajmują się wyłącznie tematem żywienia. Konrad Gaca to jeden z najlepszych trenerów Europejskiej Federacji Fitness & Wellness. Jest on również pomysłodawcą takiej kampanii prospołecznej jak ,,Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie’’. Dla kogo tak naprawdę jest przeznaczona dieta Konrada Gacy, pytanie jest bardzo proste. Dieta jaką stworzył  Konrada Gacy jest oczywiście przeznaczona dla tych wszystkich osób, które pragną skutecznie i w prawidłowy sposób walczyć z nadwagą oraz otyłością. Do tej pory  skorzystało z niej już ponad czternaście tysięcy osób, których pragnieniem jest odzyskanie idealnej sylwetki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ